HITMA Process nieuwe distributeur CDC-breekplaten en Groth-drukbeveilingspr

icon.highlightedarticle.dark Tech & Productie
Laatste wijziging: 8 mei 2023
Article image of: HITMA Process nieuwe distributeur CDC-breekplaten en Groth-drukbeveilingspr

Continental Disc Corporation (CDC), Groth Corporation en HITMA Process B.V. zijn overeengekomen dat HITMA Process vanaf maart 2009 de officiële distributeur in Nederland is van de CDC- en Groth-productlijnen. HITMA Process vertegenwoordigt het complete assortiment breekplaten en explosiepanelen van CDC en de ademventielen, vlam- en detonatiedovers en tankblanketingproducten van Groth.

De nieuwe partners hebben om strategische redenen besloten samen te werken. De jarenlange ervaring van HITMA Process als leverancier van procesbeveilingsproducten heeft hierbij voor CDC en Groth de doorslag gegeven. De maintenance-afdeling van HITMA Process gaat de service- en onderhoudswerkzaamheden voor het CDC- en Groth-pakket uitvoeren. De huidige CDC-klanten kunnen in de overgangsperiode ook nog terecht bij hun vaste contactpersonen bij CDC.

Geschreven door

Logo van:HITMA Process nieuwe distributeur CDC-breekplaten en Groth-drukbeveilingspr

Hitma B.V.

Bij Hitma denken we graag met je mee. We begrijpen dat processen overal anders zijn. Daarom werken wij intensief samen om een technische oplossing op maat te kunnen bieden. Zo zorgen wij ervoor dat je altijd de juiste producten of service ontvangt. Lees meer