Onlangs heeft Dust Control Partners B.V. het filteroppervlak van 2 stuks bestaande enveloppenfilters op een hamermolen vergroot van 75 m² naar 102 m². Dit verliep uitermate succesvol.
Omdat er in de oude situtatie niet voldoende lucht kon worden afgezogen op de hamermolen, moesten de filters te worden vergroot. Dankzij Dust Control Partners B.V. was de oplossing snel voorhanden. Niet alleen zijn er 2 nieuwe filterblokken geleverd die rechtstreeks op de bestaande trechters passen, maar ook zijn de aansluitstukken voor het leidingwerk zo uitgevoerd dat deze naadloos aansluiten op de bestaande leidingen.
Dankzij de flexibiliteit van Dust Control Partners B.V. was het ontwerp en de levering van de filterapparatuur snel geregeld en draait de hamermolen nu op hun volle capaciteit.
Zie ook onze website voor dit en meer nieuws.