VCP over/onderdrukventiel al 100.000 keer geinstalleerd

icon.highlightedarticle.dark Tech & Productie
107 bekeken Laatste wijziging: 8 mei 2023
Article image of: VCP over/onderdrukventiel al 100.000 keer geinstalleerd

Met al meer dan 100.000 stuks geïnstalleerd in de wereld heeft WAM met het VCP over- onderdrukventiel al jaren de meest complete range.
Met deze wetenschap wordt meteen de betrouwbaarheid van de veiligheidsklep bevestigd. Want al is het nooit bedoeld, ook jaren na installatie moet de klep zowel bij over- als onderdruk toeassingen zijn werk doen.
De meest geavanceerde productielijnen zorgen voor hoge kwaliteit, maatvastheid en de beste prijs.
De VCP is verkrijgbaar in twee maten: diameter 273mm voor bulkwagen beladen silo`s en diameter 375mm voor scheepsbeladen silo`s. De standaard meegeleverde inlasring is voorzien van een gatenpatroon om ook aan de ATEX richtlijnen te voldoen.
Om vervanging van over- onderdrukventielen, welke zijn uitgevoerd met een klemband, mogelijk te maken kan een eenvoudig adapterset worden meegeleverd. Tevens kunnen benaderingschakelaars gemonteerd worden.
Al deze typen zijn zowel in staal gecoate als RVS304 uit voorraad leverbaar. De regenkap is altijd van RVS304.

Kijk op onze bedrijfspagina voor meer informatie en de technische specificaties of neem contact met ons op.

Geschreven door

Logo van:VCP over/onderdrukventiel al 100.000 keer geinstalleerd

WAM Holland BV

WAM Holland B.V. is uw partner voor het leveren van componenten en machines voor stortgoederen, slibverwerking, re-newable energy en afvalwater behandeling. WAM Holland maakt deel uit van de WAMGROUP, ontstaan... Lees meer