Optimisme over economisch herstel

icon.highlightedarticle.dark Tech & Productie
Laatste wijziging: 8 mei 2023

Potentiële bezoekers van Industrial Processing 2010 zijn positief over de economische ontwikkelingen. De helft heeft concrete investeringsplannen voor producten en oplossingen die dit najaar op deze vakmanifestatie worden getoond. En nog eens een kwart laat zich inspireren tot nieuwe investeringen.
Dat blijkt uit het animo onderzoek dat VNU Exhibitions heeft uitgevoerd onder eerdere bezoekers van de beurzen Aandrijftechniek, Industrial Processing, Industry & Automation en Macropak, die met elkaar de Industriële Week vormen.
Deze wordt van 5 tot en met 8 oktober 2010 gehouden in de Jaarbeurs Utrecht. Liefst 86% van de bezoekers is eind- of medebeslisser bij investerings- of aankoopbeslissingen of speelt een adviserende rol.
Die Industriële Week heeft als hoofdthema ‘Fit for the Future, we know how’. Projectmanagers Annette Bos en Marc Klumper van VNU Exhibitions presenteerden de resultaten van het animo onderzoek, dat een positief beeld geeft over de economische vooruitzichten. De meerderheid van de bezoekers verwacht dat de economie het komende half jaar verbetert. Liefst 80% van alle respondenten geeft aan de Industriële Week te bezoeken.

Blijf op de hoogte en mis geen artikel

Inschrijven icon.arrow--dark