Let`s Go Design tijdens roll-out nieuwe versie SolidWorks

icon.highlightedarticle.dark Tech & Productie
Laatste wijziging: 8 mei 2023
Article image of: Let`s Go Design tijdens roll-out nieuwe versie SolidWorks

In oktober presenteert Cadmes SolidWorks 2011 aan haar relaties en geïnteresseerden. Op 12 oktober in Amersfoort en op 28 oktober in Brussel.

Anoek Schellings, Marketing Manager Cadmes: “dit jaar hebben we gekozen om tijdens een groot evenement de nieuwe functionaliteiten te presenteren. We bieden onze bezoekers een gevarieerd programma aan, waarin zij zelf kunnen kiezen wat voor hen interessant is.”

Gevarieerd aanbod
Naast de gezamenlijke SolidWorks 2011 “What’s New” presentatie biedt Cadmes bezoekers daarom de mogelijkheid zich in te schrijven voor diverse subsessies over specifieke onderwerpen.
Presentaties van bijvoorbeeld SolidWorks Simulatie, efficiënt product data beheer, Tips & Tricks sessies en een CAD Managers Bootcamp zijn een greep uit het aanbod.

Informatie markt
Apart van de sessies of tijdens de pauzes is er de mogelijkheid om in contact te komen met diverse leveranciers op de speciaal daarvoor georganiseerde infomarkt. Ook is het mogelijk een Meet&Greet aan te vragen met medewerkers van SolidWorks.

Bezoek Cadmes in Nederland in De Rijtuigenloods in Amersfoort, met zijn ruim 100 jaar een prachtig stukje engineering.
Geïnteresseerden kunnen zich inschrijven via de website van Cadmes www.cadmes.com. Deelname is gratis na voorregistratie.

Geschreven door

Cadmes B.V.

Lees meer