Met ingang van 4 april 2018 is onze partner AVA GmbH onderdeel van de BHS Sonthofen group (D). De leveringprgramma’s van beide firma’s sluiten perfect op elkaar aan op het gebied van meng- en droogtechnologie.
AVA GmbH was in 1991 opgericht door Helmuth Huep en samen met zijn vrouw Dagmar Huep hebben zij de firma tot een succesvol bedrijf gemanaged.
BHS was voor AVA een logische keuze voor een overname. Men kent elkaar al langere tijd en hebben ook samen diverse projecten uitgevoerd. AVA heeft hierdoor het vertrouwen dat het bedrijf in goede handen is en nog sterker in de markt aanwezig kan zijn.
De bedrijven blijven hun eigen activiteiten en naam behouden en ook voor de klanten (met eventueel lopende projecten) en agenten zoals WinProcess verandert er momenteel niets.