J-Tec`s gecombineerd losstation met CIP-reiniging

icon.highlightedarticle.dark Tech & Productie
Laatste wijziging: 8 mei 2023
Article image of: J-Tec`s gecombineerd losstation met CIP-reiniging

Op vraag van een klant uit de babyvoedingsindustrie ontwierp J-Tec`s R&D afdeling dit losstation: een combinatie van een Big Bag losstation en zakkenstortkabinet, dat bovendien CIP gereinigd kan worden.
In deze installatie was de mogelijkheid tot CIP-reiniging gevraagd, omdat het losstation rechtstreeks aangesloten is op een menger waarmee droge stoffen opgelost worden in een vloeistof. Op deze manier kan de reiniging van het station volledig in de reinigingscyclus van de vloeistofinstallatie geïntegreerd worden.
Bij het design van dit losstation werd rekening gehouden met de EHEDG richtlijnen voor losstations. Het is volledig uit roestvast staal gemaakt en bevat geen scherpe hoeken. Het Big Bag losstation garandeert stofdicht lossen door middel van J-Tec`s klemkop. Het zakkenstortkabinet is 100% water- en stofdicht dankzij een speciale, FDA goedgekeurde dichting.

Geschreven door

J-Tec Material Handling

J-Tec ontwerpt, levert, installeert en onderhoudt systemen voor de behandeling van poeders, granulaten en vloeistoffen. Wij bouwen complete turn-key installaties, vernieuwen en/of automatiseren bestaande installaties en leveren individuele componenten, en... Lees meer