Algemene Ledenvergadering op dinsdag 27 november 2011 op het hoofdkantoor van VDL in Eindhoven De organisatie is in volle gang en wij kunnen alvast het volgende bekend maken. U maakt kennis met de nieuwe leden van 2012 en aan het woord komen zeer interessante sprekers. De heer Rudi Sueys, Group Environment Manager Water & Sustainable Sourcing bij Coca-Cola Europe zal ons de Coca-Cola `Vision 2020` uitleggen met focus op sustainabillty. Ook aan het woord komt de heer dr. Piet-Hein Daverveldt, algemeen directeur van NEN (Nederlands Normalisatie-instituut). De heer Lex Wolters van VNU Exhibitions presenteert de evaluatie van de beurs Industrial Processing 2012 en kijkt met u vooruit naar de volgende editie in 2014. Carlos Ooijen, managing director bij VDL Industrial Products bv, lid van onze vereniging en onze gastheer tijdens deze dag zal vertellen over de plannen van VDL en zijn divisie. Uiteraard wordt er ook vergaderd over zaken die de vereniging en de branche aangaan en worden contacten aangehaald en uitgebreid. Immers, de Machevo & Bulk Vereniging is hét netwerk voor de Nederlandse procesindustrie. De ALV is een belangrijke bijeenkomst, alle recente ontwikkelingen zullen worden besproken en gepresenteerd. Ook een korte terugblik naar wat de vereniging en leden dit jaar ondernomen en bereikt hebben. Uw aanwezigheid en stem is van groot belang voor de toekomst van onze vereniging en onze branche! Het programma zal worden afgesloten met een netwerkborrel met dinerbuffet. Na afloop ontvangt iedereen een goodiebag met daarin informatie over onze nieuwe leden van 2012 en een aantal `goodies`. Reserveert u daarom 27 november a.s. in uw agenda en verzeker uzelf van deelname via de website: Deelname is kosteloos, maar registeren noodzakelijk in verband met organisatie en catering. Ook potentiële leden en introducés zijn welkom. Bent u nog geen lid? Sinds de koerswijziging in 2009 heeft de vereniging een complete transformatie doorgemaakt en kan zich nu, bijna 3 jaar later, met recht ‘het netwerk voor de Nederlandse procesindustrie’ noemen. Nieuwe leden van 2012 worden geïntroduceerd op de Algemene Ledenvergadering, dus reageer snel en profiteer direct.